İkitelli Forklift Kiralama ve Satış Hizmetleri

İkitelli, İstanbul’un en gelişmiş ve en yoğun sanayi bölgesi olan ilçesidir. İkitelli’de yer alan bir çok iş yeri taşıma ve kaldırmadaki gücü nedeni ile forklift kiralama veya forklift satın almayıtercih etmektedir.
ikitelli forklift kiralama ve satış hizmetleri

Atlas Forklift olarak İkitelli Demirciler Sitesinde yer alan ofisimizle, Forklift kiralama ve satışı konusunda İkitelli bölgesinde yer alan firmalara en hızlı ve en iyi çözümleri sunmaktayız.

En iyi Kiralık Forklift Hizmeti

Firmamız 1998 yılından beri Forklift Kiralama ve Satışı işi ile uğraşmaktadır. 1998 yılında ZEYNEL MOĞOL tarafından kurulan Zeynel Forklift, İstanbul ve çevre illerde büyük küçük birçok projede başarılı bir şekilde yer almıştır. Atlas Forklift, Zeynel Forklift firmasına bağlı bir işletmedir. “Neden Atlas Kiralık Forklift” adlı makalemizi okuyarak firmamızı daha yakından tanıyabilirsiniz.

İkitelli Forklift Kiralama ve Satış Hizmetleri‘miz hakkında daha detaylı bilgi almak, ihtiyacınıza en uygun kiralık ya da satılık forklift’i bulmak için bizi hemen arayın. Telefon numaralarımız: 0532 387 91 050535 950 47 47

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir