Kiralık Forklift Fiyatları

Kiralık Forklift Fiyatları ve Forklift Kiralarken Nelere Dikkat Etmeniz Gerektiği Konusunda Önerilerimizi Bu Yazımızda Bulabilirsiniz;

Forkliftler, ağır yükleri çatalları aracılığıyla kaldırmak ve özellikle bir araca ya da rafa yüklemek için kullanılan bir çeşit iş makineleridir. Forkliftler daha çok paletlerin üzerine yüklü ağırlıkları taşımak, kaldırmak ve istif etmek için kullanılırlar. Ve Forkliftlerin elle hareket ettirilebilen küçük modelleri olduğu kadar büyük ve motorlu olan modelleri de vardır. 1 tondan 90 tona kadar kapasiteli olabilirler.  Forklift kiralamak birçok işletme için satın almaktan daha uygundur.  İşletmeler Forklift Kiralayarak  bir çok maliyetten de  kurtulmaktadırlar.

KİRALIK FORKLİFT KULLANMANIN AVANTAJLARI

– Forkliftler ucuz iş makineleri değildir. Forklift Kiralama yaparak satın alma maliyetlerini ortadan kaldırmış olursunuz.
Forklift Kiralama giderlerinizi de diğer finansal giderleriniz gibi muhasebeleştirerek vergi avantajı elde edebilirsiniz.
– Kiraladığınız Forklift  için ayrıca bir bakım elemanı istihdam etmek zorunda değilsiniz.
–  Forlift bakım, tamir, yedek parça vb.. masraflarınız oluşmayacak.
–  Forklift Kiralamayı İş yoğunluğuna bağlı olarak yapabilirsiniz.
– Forklift  satın aldığınızda oluşacak amortisman giderlerinden kurtulacaksınız. (Aracın zaman içerisinde değer kaybetmesi)
– Günümüzde bir çok işletme finansal kiralamalar yaparak giderlerini minimumda tutuyor.  Siz de işlerinizde Kiralık Forklift kullanarak şirketinize kar ettirebilirsiniz!

Kiralık Forklift Fiyatları Nelerdir?

Kiralık bir Forklift‘in fiyatını  markası, modeli, tonajı, sıfır ya da ikinci el olması etkileyecektir. Öncelikle işinize en uygun forklift’i belirlemeli daha sonra bütçe araştırmasına girmelisiniz. ATLAS FORKLİFT olarak Forklift Kiralama konusunda deneyimli ve uzmanlaşmış kadromuzla İstanbul’un tüm semtlerine 7/24 hizmet sunmaktayız. Bizi arayın. İhtiyacınıza en uygun forklift için size fiyat teklifimizi iletelim.

Bizi aramadan Forklift Kiralamayın!

 

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir